Reklamı Geç

Fatura kraliçesi konuştu, parayı millet ödedi

Kendi seçim çalışmalarını yapmak için 1 milyon 900 bin liralık haberleşme harcaması yapan CHP’li Türkmen, Meclis divan üyeliğinden istifa etti ama “parayı biz ödeyeceğiz” diyen CHP’liler sözünde durmadı. Uçuk fiyattaki fatura milletin cebinden ödendi.

Fatura kraliçesi konuştu, parayı millet ödedi
Fatura kraliçesi konuştu, parayı millet ödedi Haber Merkezi
Bu içerik 815 kez okundu.

Geçtiğimiz yıl İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi’nin, Bağdat Caddesi’nde 15 milyon liralık 3 ultra lüks rezidansı, Ataşehir’de ise 12 adet rezidansının bulunmasıyla Buzgate skandalının açığa çıktığı CHP, söz konusu olayda uyguladığı “Olayın üstünü kapat” taktiğini, fatura kraliçesi Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen’in fatura skandalında da uyguladı. Meclis Divan üyeliğinin sağladığı hakkı suistimal ederek, 13 ayda, kendi seçim çalışmaları, ideolojik mesajlar için 1 milyon 900 bin liralık haberleşme harcaması yapan CHP’li Türkmen, istifa şovu yapmasına rağmen borcu millete bıraktı.

Daha önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğan, fatura skandalına ilişkin olarak “Biz kendimiz ödeyeceğiz” derken, Grup Başkanvekili Engin Altay’da kamuoyunun önünde vidan pozları verirken, CHP’liler fatura için elini cebine atmadı. 1 milyon 900 bin liralık faturan milletin parasıyla Meclis Başkanlığı tarafından ödendi. Diğer yandan hükümete bin bir türlü iftiralar atan CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun “Yetimin hakkına sahip çıkacağız” vaadinin boş bir slogandan ibaret olduğu tescillendi.

elif doğan türkmen chp fatura skandal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Necip Fazıl için büyük adam tabiri bile az gelir’
‘Necip Fazıl için büyük adam tabiri bile az gelir’
Kudüs'teki yüzyıllık hesap
Kudüs'teki yüzyıllık hesap