Reklamı Geç

Fetret dönemi nihayete erdi

Türkiye, ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin oylanması için dün sandığa gitti. Yüzde 85’i sandığa giden seçmenlerin yüzde 52’si ‘evet’ derken, yüzde 48’i ‘hayır’ dedi.

Fetret dönemi nihayete erdi
Fetret dönemi nihayete erdi Haber Merkezi
Bu içerik 716 kez okundu.

Türkiye, ‘Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi'nin oylanması için dün sandığa gitti. Yüzde 85'i sandığa giden seçmenlerin yüzde 52'si ‘evet' derken, yüzde 48'i ‘hayır' dedi. Bu tarihi neticeyle millet, ümmet ve insanlığın yegâne umudu olan ‘3. Cumhuriyet' de diyebileceğimiz ‘Yeni Türkiye'nin temelleri resmen atıldı. Tanzimat fermanları ile giydirilmeye başlanan deli gömleğini yırtıp çöpe atan Türkiye, bu sonuçla 21'inci asrın lider ülkesi olacağını dosta düşmana gösterdi. Yüreği yanan batının şeytanî odakları ve içerideki düşmanlar ise karalar bağladı.

NARKOZUN ETKİSİ BİTTİ

Osmanlı'ya 3 Kasım 1839'da okutturulan Tanzimat Fermanı ile ‘Sultan' ve ‘Halife'nin otoritesinin azaltılarak; dış borç, faiz ve devlet üzerinde batı nüfuzunun artması ile başlayan süreç, 23 Temmuz 1908'de Meşrutiyet'in ilânı ile devam etmişti. Ülke çift başlı bir yönetime teslim edilerek, on yıl içerisinde Mason, Yahudi ve Sabatayistlerden oluşan İttihat ve Terakki sayesinde 40 parçaya bölünüp, paramparça edilmişti. 29 Ekim 1923'te perçinlenen çift başlı sistem, 16 Nisan 2017 itibariyle sona erdi. Böylece Türkiye, zerk edilen narkozdan resmen ve fiilen kurtulmuş oldu.

3 KASIM 1839'DAN 3 KASIM 2002'YE

3 Kasım 1839'da başlayan batılılaşma ve sekülerleşme, varlık nedenini kaybetmeye başlayan ülkenin aç kurtlarca parçalanmasına imkân tanınırken; 163 yıl sonra aynı gün yani 3 Kasım 2002'de yapılan seçimler ise AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan'ın iktidarıyla ülke yeniden özüne dönmeye başlamış, başarılı yönetim sayesinde de sadece milletimizin değil, aynı zamanda ümmetin ve dahi insanlığın umudu haline dönüşmüştü.

BATI HÜZNE GARK OLDU

Bir buçuk asır önce ‘hasta adam' diye aşağıladıkları, İslam'ın tevhidini ve Müslümanların birliğini, hilafetini parçalamak, topraklarındaki petrolü paylaşmak, Siyonist bir devlet kurmak, sömürgelerini büyütmek, kukla krallıklar oluşturmak ve oluşturdukları devletler sayesinde sömürgelerini büyütmek isteyen emperyalistler ile içimizdeki çift kimlikli uşaklarının, milletin 15 Temmuz zaferini taçlandıran 16 Nisan zaferi karşısında içlerine ateş düştü ve hüzne gark oldular.

İBLİSÎ 1 KADIN, 1 CETVEL VE 40 ÜLKE

Müslümanların tevhidini sağlayan Osmanlı'yı parçalamak için görevlendirilen İngiliz istihbaratçısı Gertrude Bell adlı haydut, kendisine hizmete memur edilen Thomas Edward Lawrence gibi çakallarla birlikte 15 yıl üzerinde çalışarak İslam topraklarından ellerindeki bir cetvelle 40 ülke, yani bir aslandan kırk post çıkarmıştı. Her biri diğerine düşman edilecek şekilde çizilen haritalar ve başlarına dikilen kuklalar ve bütün bir ümmete giydirilen deli gömleği, dün itibariyle yırtılıp çöpe atıldı ve ateşe verildi. İşte küffarın ciğerini yakan ateş bu!

TERÖRİSTLERLE AYNI SAFTA YER ALANLAR YAZIK SİZE!

Mustafa Kemal'den başlamak üzere Erbakan, Özal, Türkeş, Demirel ve Yazıcıoğlu gibi devlet ve siyaset adamları çift başlılıktan şikâyet etmiştir. Adeta 3 Kasım 1839'un rövanşı olan 3 Kasım 2002 seçimleri ile değişim sürecine giren Türkiye, dün itibari ile çift başlılığa son verdi. Ancak; AK Parti, MHP, BBP, ANAP, Yeni Dünya gibi partilerin gayretlerine karşın, şeytanın liderlik ettiği Batı Terör Örgütü (BTÖ)'nün Türkiye uzantısı PKK, FETÖ, DAEŞ, DHKP-C ve MLKP gibi terör örgütleri ile aynı safta birleşerek, batıyla birlikte iş tutan CHP, Saadet, Vatan, HDP gibi partiler, millete kafa tutmanın bedelini hezimete uğrayarak ödedi.

fetret devri bitti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Necip Fazıl için büyük adam tabiri bile az gelir’
‘Necip Fazıl için büyük adam tabiri bile az gelir’
Kudüs'teki yüzyıllık hesap
Kudüs'teki yüzyıllık hesap